eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Multifunkční areál Eden

 V květnu 2008 byl slavnostně otevřen multifunkční sportovně společenský komplex v Praze 10 – Vršovicích. Vzhledem k úzké spolupráci se společností HOCHTIEF CZ se podařilo pro fotbalový stadion Eden prosadit kompletní dodávku přístrojů od společnosti Eaton.

Pro připojení napájení z rozvodné sítě vysokého napětí byl použit rozváděč GAE s izolací plynem SF6.

V elektrorozvodně nízkého napětí spolehlivě zabezpečují chod elektrické energie v celém areálu rozváděče SVTL osazené výkonovými jističi IZM. Univerzální spoušť těchto jističů je opatřena čtyřřádkovým displejem, který umožní zobrazit procházející proud ve všech fázích jističe a po připojení měřicího modulu také další žádané údaje jako například napětí, činný či jalový příkon nebo účiník. Nová řada jističů NZM/LZM se vyznačuje zcela přepracovanou konstrukcí spínacího mechanismu, kde je použito nové řešení rotačního spínacího systému Eaton a dosaženo zkrácení vypínacích časů při zkratu. Výkonové jističe Eaton jsou standardně vybaveny diagnostikou a komunikací, které lze využít pomocí speciálního softwaru ke zvýšení efektivity řízení rozvodních systémů.

Přepínání zdrojů napájení ovládá záskokový automat vyrobený z prvků Eaton s využitím řídicího relé EASY. Záskokový automat je vyvinut jako otevřený systém s možností dalšího rozšíření a uživatelského nastavení časového zpoždění spínání jističů.

O bezpečí fanoušků fotbalové Slavie a hotelových hostů se starají rozváděče Profi Line a rozvodnice Global-Line vybavené modulárními přístroji Eaton. Jističe mají barevné ovládací páčky podle jmenovitého proudu. Jedná se o nejmenší jističe ve své kategorii vyznačující se výškou pouhých 80mm. Proudové chrániče a kombinované proudové chrániče Eaton jsou určeny pro doplňkovou ochranu živých a neživých částí i pro ochranu před vznikem požáru v instalacích nízkého napětí.

Návštěvníci areálu mohou ze sortimentu Moeller vidět také spínače, vypínače a zásuvky, datové zásuvky, hotelové čtečky karet v řadě PR20 z produktové skupiny Xcomfort. Vypínače se vyznačují velmi tichým přepínáním a nízkým zdvihem. Benefitem strojků je 10-letá záruka. Datové zásuvky obsahují kryty se štítky pro popis a protiprachové bezpečnostní clonky.

Česká republika