eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Eaton v tisku

Nový modulární rozváděč vysokého napětí Xiria E byl uveden na trh v loňském roce s prvními realizacemi na konci prosince. Tento rozváděč spadá do produktové řady Xiria a je navržen tak, aby splňoval stále rostoucí požadavky a specifika trhu.


V oboru vysokonapěťových sítí je v současném rychle se měnícím světě vytvářen velký tlak na zlepšování určitých vlastností. Ať už je to vysoká spolehlivost dodávky elektrické energie nebo zachování bezporuchovosti vytvořeného systému po celou dobu životnosti. Ke zlepšování těchto vlastností napomáhají automatizovaná řídicí a měřicí zařízení ve spojení s rozváděči vysokého napětí. Společnost Eaton pro tyto aplikace nabízí kompaktní rozváděč vysokého napětí Xiria s terminálem dálkového ovládání RTU, indikátorem napětí a směrovým indikátorem zkratové a zemní poruchy.

Společnost Eaton získala významný podíl na trhu rozváděčů vysokého napětí i díky tzv. klíčovým technologiím, z nichž většina je chráněna patenty. Jednou z hlavních je technologie vakuového spínání. Hlavními součástmi zhášedla je pevný a pohyblivý kontakt, ty jsou umístěny v keramickém pouzdru.

Čtvrtou příčku v oboru elektro obsadila naše společnost Eaton Elektrotechnika v prestižní firemní soutěži Czech TOP 100, jež každoročně vyhlašuje stejnojmenné sdružení. Zároveň se umístila na 5. pozici v oboru IT/ICT. nejpoužívanějšími operačními systémy.

 

Ke stažení zde |  - 1,4 MB 


Datum: červenec 2011
Médium: Moderní byt

Při zařizování interiéru jsme se již naučili klást důraz také na detaily a výrobci nám ochotně vycházejí vstříc. Jedna z maličkostí, bez které se neobejdeme, je vypínač. Tato malá krabička už nemusí být jen nutnou a přehlíženou součástí zdi, může se z ní snadno stát plnohodnotný interiérový doplněk.

Ke stažení strana 1 |  - 1 MB , strana 2 |  - 1 MB 

Phoenix Contact, přední světová firma v oblasti komponent, systémů a řešení pro elektrotechniku, elektroniku a automatizaci, a Eaton, jeden z předních výrobců komponent pro distribuci energie, UPS a komponent a systémů pro automatizaci, uzavřely na veletrhu Hannover Messe 2011 smlouvu o spolupráci na elektronických spouštěčích motorů Contactron se SmartWire-DT. Z řady Eaton Ellipse byly prodány miliony kusů UPS; nová Ellipse ECO přináší výraznou úsporu energie,
nejmodernější ochranu proti přepětí a kompatibilitu s nejpoužívanějšími operačními systémy.

Celý článek naleznete zde.

24. březen 2011. Komunikační systém SmartWire-DT reflektuje požadavky zákazníků na rychlou, jednoduchou a přehlednou montáž řídicích kabelů v průmyslovém rozváděči.

 

http://www.mmspektrum.com/clanek/moderni-prumyslovy-rozvadec

 

Celý článek ke stažení zde


Společnost Veolia Transport Praha (VTP), jako jeden z významných pražských autobusových městských dopravců, testuje během krátkého období další hybridní vozidlo, tentokrát městský autobus Solaris Urbino 12 Hybrid. S moderním nízkopodlažním autobusem se mohli cestující setkat od 20. září do 1. října 2010 na lince MHD číslo 223.

Cenu Zlatý Amper získal na letošním elektrotechnickém veletrhu Amper 2010 komunikační systém SmartWire-Darwin společnosti Eaton Elektrotechnika. Mezinárodní hodnoticí komise ocenila především využití, efektivitu a inovativnost systému SmartWire-Darwin. Tento originální systém totiž podstatně zjednodušuje propojování jeho jednotlivých prvků a minimalizuje riziko vzniku chyby při propojování.

celý článek naleznete zde


Hitem moderního vybavení budov je inteligentní systém elektroinstalace v podobě designových přístrojů nabízejících komfortní a bezpečností funkce. Proto společnost Eaton Elektrotechnika přichází se zcela novou řadou přístrojů klasické domovní elektroinstalace a systémové instalace pro automatizaci budov – sběrnicovým systémem Nikobus a bezdrátovým radiofrekvenčním systémem xComfort. Kromě klasických přístrojů jako spínače a zásuvky jsou k dispozici např. detektory pohybu, elektronické termostaty pro topení nebo chlazení, časové a žaluziové spínače, domovní otočné a tlačítkové stmívače nebo spínače pro hotelové karty.

ČLÁNEK KE STAŽENÍ ZDE           


Česká republika