eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Eaton míří na AMPER 2006 s mnoha novinkami

Praha, 3. dubna 2006 – Společnost Eaton Elektrotechnika, výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové instalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie, se ve dnech 4. - 7. 4. tradičně zúčastní největšího středoevropského veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER. Stejně jako každý rok, i letos patří Eaton mezi hlavní vystavovatele.

Expozice společnosti nabídne nejen možnost seznámení s nabídkou značky Eaton včetně bezdrátového elektroinstalačního systému xComfort, ale představí také několik novinek jako jsou nové produktové řady stykačů DIL a frekvenčních měničů DF51 a DV51. Součástí aktivit společnosti Eaton Elektrotechnika na veletrhu AMPER 2006 bude přednáška „Novinky v moderních systémech xComfort pro automatizaci budov“ v rámci konference Elektrotechnika a řízení budov a provozů.

Stánek společnosti Eaton Elektrotechnika patří k největším expozicím letošního Ampéru. Díky své rozloze nabízí prostor pro vystavení přístrojů a zařízení i příjemné prostředí pro obchodní jednání. V průběhu čtyř dní, po které AMPER trvá, se návštěvníkům bude věnovat na padesát zástupců společnosti Eaton Elektrotechnika, kteří budou nabízet odborné informace o vystavovaných produktech a aktivitách Eatonu v České republice.

Oblíbenou součástí expozice společnosti Eaton jsou tradičně doprovodné programy, které nebudou chybět ani na letošním ročníku AMPERu. Pro odborné návštěvníky je přichystána vědomostní soutěž „Dotkni se a vyhraj“, v jejímž rámci mohou návštěvníci odpovídat na otázky z oboru elektro výběrem z několika variant na dotykové obrazovce.

Podle počtu správných odpovědí získají soutěžící odpovídající počet soutěžních lístků, které budou každý den ve 14:00 losovány u příležitosti autogramiády hráčů extraligového hokejového týmu HC Eaton Pardubice. Ta se koná každý den v 10:30 a 14:00 za účasti tří zástupců pardubického týmu. Programem budou provázet komentátoři sportovní redakce České televize.


O společnosti Eaton Elektrotechnika

Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. je dceřinou společností koncernu Eaton. Firma vstoupila na český trh v roce 1993 jako součást koncernu Felten & Guilleaume, který se později sloučil s koncernem Eaton. Společnost má dvě obchodní kanceláře, v Praze a v Ústí nad Orlicí. Eaton Elektrotechnika je kromě obchodu v České republice odpovědná za obchodní aktivity koncernu ve státech bývalého Sovětského svazu, bývalé Jugoslávie a Bulharska. Tyto realizuje buď prostřednictvím založených dceřiných společností (Slovensko 1998, Ukrajina 2002, Rusko 2004), obchodních zastoupení (Litva, Lotyšsko, Estonsko - 2002 a Bulharsko 2004) nebo prostřednictvím partnerských firem.

Nedílnou součástí společnosti je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí vyrábějící proudové chrániče, další spínací přístroje, domovní rozvodnice a rozváděče. Výrobní závod v Suchdole patří se svými 1100 pracovníky mezi největší zaměstnavatele jihočeského kraje.

Eaton Elektrotechnika je generálním partnerem extraligového hokejového klubu HC Eaton Pardubice.

Více informací naleznete na <<1>>, <<2>>.


Kontakty:

Jiří Šesták
Eaton Elektrotechnika s.r.o.

+420 267 990 450
+420 602 632 682
<<3>>

Jitka Pacolová
CoLin s.r.o.

+420 283 890 139
+420 603 193 245
<<4>>
Česká republika