eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Soutěž Leťte s námi na finále zná svého výherce

Praha, 18. května 2006 – Společnost Eaton Elektrotechnika, výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové instalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie, předala 4. května 2006 výherci soutěže Leťte s námi na finále hlavní cenu – zájezd na finále Mistrovství světa v hokeji 2006, které se koná v Rize v Lotyšsku.

 Fandit českému národnímu týmu v lotyšské metropoli budou pracovníci společnosti ŠINFELT s.r.o. z Roudnice nad Labem, která nasbírala nejvíce kupónů, jež získala za zakoupení speciální edice xComfort Setu u velkoobchodních partnerů společnosti Eaton.

Soutěž Leťte s námi na finále pořádala společnost Eaton Elektrotechnika pro své zákazníky, kteří objevili přínosy bezdrátového elektroinstalačního systému xComfort, který je nabízen mimo jiné prostřednictvím speciálních, ekonomicky výhodných, balení nazvaných xComfort Set. Pět variant xComfort Setů nabízí porytí základních potřeb pro rozšíření stávající elektroinstalace bez destruktivních zásahů do stávající elektrické sítě.

„Podíl instalací bezdrátových systémů xComfort stoupá. Důkazem toho je, že jsme dokázali získat nejvyšší množství zakázek a vyhrát soutěž,“ uvedl výherce první ceny, Jaromír Šinfelt, jednatel společnosti ŠINFELT s. r. o. „Na naše zákazníky pozitivně působí zejména možnost ovládání xComfortu na dálku, získávání informací na mobilní telefon a snadná rozšiřitelnost systému.“

„Společnost Eaton patří k nejvýznamnějším sponzorům českého hokeje. Spojení se s tímto strhujícím sportem je proto přirozené i v případě podpory prodeje našeho bezdrátového elektroinstalačního systému xComfort,“ uvedl Jiří Šesták, vedoucí marketingu a PR společnosti Eaton Elektrotechnika. „Věříme, že si pracovníci společnosti ŠINFELT výlet do Rigy užijí a že je čeští hokejisté potěší kvalitními výkony přímo v aréně a nás doma u televizních obrazovek. Srdečně jim gratulujeme.“

V nabídce společnosti Eaton je sada bezdrátových vypínačů a stmívačů osvětlení, přenosné zásuvky nebo ovladač okenních rolet s bezpečnostními funkcemi, které v závislosti na povětrnostních podmínkách automaticky stáhnou roletu do bezpečné polohy a vyřadí z provozu tlačítkový ovladač, aby nedošlo k nechtěnému spuštění rolety a jejímu poškození nárazovým větrem.

Společnost Eaton ocenila nejen vítěze soutěže, který získal hokejový zájezd, ale i další zákazníky, kteří v období od 1. 12. 2005 do 31. 3. zakoupili větší počet xComfort Setů. Zákazník, který nakoupil druhý největší počet balení bezdrátových elektroinstalačních prvků xComfort, získal digitální fotoaparát. Třetí zákazník v pořadí podle počtu zakoupených xComfort Setů si odnesl výkonnou příklepovou vrtačku. Dalších sedmačtyřicet zákazníků společnosti Eaton dostalo drobnější, přesto zajímavé a užitečné ceny.


O společnosti Eaton Elektrotechnika
Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o., je dceřinou společností koncernu Eaton. Firma vstoupila na český trh v roce 1993, jako součást koncernu Felten & Guilleaume, který se později sloučil s koncernem Eaton. Společnost má dvě obchodní kanceláře, v Praze a v Ústí nad Orlicí. Eaton Elektrotechnika je kromě obchodu v České republice odpovědná za obchodní aktivity koncernu ve státech bývalého Sovětského svazu a bývalé Jugoslávie. Tyto realizuje buď prostřednictvím založených dceřiných společností (Slovensko 1998, Ukrajina 2002, Rusko 2004), obchodních zastoupení (Litva, Lotyšsko, Estonsko - 2002) nebo prostřednictvím partnerských firem.

Nedílnou součástí společnosti je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí vyrábějící proudové chrániče, další spínací přístroje, domovní rozvodnice a rozváděče. Výrobní závod v Suchdole patří se svými 1100 pracovníky mezi největší zaměstnavatele jihočeského kraje.

Eaton Elektrotechnika je generálním partnerem extraligového hokejového klubu HC Eaton Pardubice.

Více informací naleznete na www.eatonelektrotechnika.cz, www.xcomfort.cz

Kontakty:

Jiří Šesták
Eaton Elektrotechnika s.r.o. .
+ 420 267 990 450
+ 420 602 632 682
j.sestak@Eaton-cz.com

Jitka Pacolová
CoLin s.r.o
+420 283 890 139
+420 603 193 245
Eaton@colin.cz

Česká republika