eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Eaton Golf Hockey Open 2006 ve znamení charity

Praha, 24. srpna 2006 - Společnost Eaton Elektrotechnika, výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové instalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie, se stala generálním partnerem dalšího ročníku golfového turnaje Eaton Golf Hockey Open 2006 pořádaného klubem HC Eaton Pardubice, který se konal 26.7. 2006.

Celý den se nesl v duchu vzájemné pomoci. Vybrané startovné ve výši 102 000 Kč poukázal extraligový klub HC Eaton Pardubice Nadaci Ivana Hlinky. Společnost Eaton Elektrotechnika tuto částku vyrovnala a dar ve stejné výši poskytla oblastní charitě v Ústí nad Orlicí, s níž dlouhodobě spolupracuje.

Své golfové umění na greenech hřiště Nová Amerika u Jaroměře předvedli pod dozorem jednatelů společnosti Eaton Vladislava Náhlíka a Jaroslava Šudy mimo jiné hokejisté Milan Hejduk, Jan Čaloun a David Havíř, generální manažer HC Eaton Zbyněk Kusý, fotbalista Antonín Panenka, herec Jiří Korn a moderátorka Pavla Charvátová. Celkem se akce zúčastnilo téměř dvě stě osmdesát hráčů a nehrajících hostů.

Letošní golfový turnaj pokládáme za velice úspěšný," uvedl Vladislav Náhlík, jednatel společnosti Eaton Elektrotechnika. „Nejenže jsme se neformálně setkali v příjemném prostředí s našimi obchodními partnery, ale zároveň se nám podařilo připomenout práci, kterou odvádí Nadace Ivana Hlinky i lidé z oblastní chaity v Ústí nad Orlicí."


Vítězem Eaton Golf Hockey Open 2006 se stal útočník týmu Colorado Avalanche a odchovanec pardubického hokeje Milan Hejduk. Celkovou jedničkou letního golfového turnaje hokejistů byl ale David Havíř, kterého podle tradice čekala nedobrovolná koupel v bazénu. Její vykonání s úsměvem na rtech zajistili méně úspěšní spoluhráči.

O společnosti Eaton Elektrotechnika
Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o., je dceřinou společností koncernu Eaton. Firma vstoupila na český trh v roce 1993, jako součást koncernu Felten & Guilleaume, který se později sloučil s koncernem Eaton. Společnost má dvě obchodní kanceláře, v Praze a v Ústí nad Orlicí. Eaton Elektrotechnika je kromě obchodu v České republice odpovědná za obchodní aktivity koncernu ve státech bývalého Sovětského svazu a bývalé Jugoslávie. Tyto realizuje buď prostřednictvím založených dceřiných společností (Slovensko 1998, Ukrajina 2002, Rusko 2004), obchodních zastoupení (Litva, Lotyšsko, Estonsko - 2002) nebo prostřednictvím partnerských firem.

Nedílnou součástí společnosti je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí vyrábějící proudové chrániče, další spínací přístroje, domovní rozvodnice a rozváděče. Výrobní závod v Suchdole patří se svými 1100 pracovníky mezi největší zaměstnavatele jihočeského kraje.

Eaton Elektrotechnika je generálním partnerem extraligového hokejového klubu HC Eaton Pardubice.

Více informací naleznete na http://www.eatonelektrotechnika.cz//, www.xcomfort.com


Kontakty:

Jiří Šesták
Eaton Elektrotechnika s.r.o.
+ 420 267 990 450
+ 420 602 632 682

Jitka Pacolová
CoLin s.r.o.
+ 420 283 890 139
+ 420 603 193 245

Česká republika