eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Eaton Elektrotechnika mění svůj název na Eaton Elektrotechnika

Německý koncern Eaton, jehož je Eaton Elektrotechnika dceřinou společností, získal na jaře roku 2008 nového vlastníka, americkou společnost Eaton Corporation, a zahájil integraci do struktur této společnosti. „Tímto spojením vzniká globální hráč na trhu elektrotechniky“, říká Vladislav Náhlík, jednatel společnosti (dnes již) Eaton Elektrotechnika s.r.o. „Naše produktová portfolia se skvěle doplňují. Společně se nám otevírají možnosti oslovení nových zákaznických trhů“.


„Naší snahou je využít synergického efektu a prosazovat celosvětově jednu silnou značku – značku Eaton“, vysvětluje změnu názvu společnosti Vladislav Náhlík. „Česká republika je první zemí, kde bude integrace obou firem vyjádřena změnou názvu společnosti z Eaton na Eaton. V mnoha aspektech jsme mezi ostatními dceřinými společnostmi průkopníky,“ dodává Náhlík.

 

„Jednou z našich klíčových marketingových aktivit je spolupráce s extraligovým klubem pardubického ledního hokeje“, doplňuje Michael Reiner, manažer marketingu a PR společnosti Eaton Elektrotechnika. „Spojení se silným extraligovým klubem je pro nás dlouhodobě klíčovým nástrojem pro budování značky, a neocenitelnou službu nám dozajista prokáže také při komunikaci integrace společností Eaton a Eaton“, dodává Reiner.

 

 

O společnosti Eaton Corporation


Divize Electrical společnosti Eaton Corporation se zabývá výrobou a prodejem elektrických zařízení pro distribuci energie, řídících systémů a záložních zdrojů elektrické energie. Pod obchodními značkami jako Cutler-Hammer®, MGE Office Protection Systems™, Powerware®, Holec®, MEM®, Santak a Eaton poskytuje zákaznicky přizpůsobená řešení PowerChain Management®, která pokrývají potřebu elektrických systémů v rozmanitých sférách a oborech po celém světě.

 

Obrat celé společnosti Eaton Corporation dosáhl v roce 2008 částky 15,4 miliard USD. Eaton je celosvětově působící společností v oblasti elektrických systémů, zařízení pro distribuci a řízení elektrické energie; hydraulických komponent, systémů a služeb pro průmyslová a mobilní zařízení; palivových, hydraulických a pneumatických systémů v leteckém průmyslu pro civilní a vojenské využití; systémů hnacích ústrojí a jednotek pro nákladní a osobní vozidla zajišťujících optimalizaci výkonu, spotřeby paliva a bezpečnosti. Společnost Eaton má přibližně 70.000 zaměstnanců a své výrobky dodává zákazníkům ve více než 150 zemích.

 

 

O společnosti Eaton Elektrotechnika


Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. je dceřinou společností koncernu Eaton patřící od dubna roku 2008 do skupiny Eaton. Firma vstoupila na český trh v roce 1993, v září 2009 změnila společnost Eaton v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně. Se svými více než tisíci pracovníky se firma řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

 

Důležitou roli v rámci koncernu plní také distribuční a skladové centrum BDC v Pohořelicích u Brna, které zajišťuje dodávky celého sortimentu produktů Eaton a Eaton zákazníkům v České republice a zemích střední a východní Evropy.

 

Eaton Elektrotechnika je kromě obchodu v České republice odpovědná za obchodní aktivity koncernu ve státech bývalého SSSR a bývalé Jugoslávie. Tyto realizuje buď prostřednictvím založených dceřiných společností (Slovensko 1998, Ukrajina 2002, Rusko 2004, Lotyšsko 2008), obchodních zastoupení (Kazachstán 2008) nebo prostřednictvím partnerských firem.

 

 

Kontakt: Michael Reiner, tel.: +420 267 990 461, MichaelReiner@Eaton.com 

 

 

Více informací na www.eatonelektrotechnika.cz a www.eaton.com

 

Česká republika