eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Eaton Elektrotechnika spolupracuje s kreativní agenturou Comtech

Eaton Elektrotechnika na následujícím období posílí korporátní komunikaci na českém trhu.
Comtech zvítězil v tendru mezi čtyřmi dalšími agenturami. Praha, 19. října 2010 - Eaton Elektrotechnika s.r.o., významný výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, spolupracuje od října s novou kreativní agenturou. Z výběrového řízení vyšla vítězně během minulého měsíce agentura Comtech. Eaton Elektrotechnika (nedávno ještě Eaton Elektrotechnika s.r.o.) chce v příštím roce posílit především korporátní komunikaci na českém trhu. Toho by měl Comtech dosáhnout především pomocí kampaně v tištěných médiích. Produktovou komunikaci však nadále zajišťuje Orbis Pictures Agency, která během tendru obhájila svou pozici.  

„Očekáváme od nové agentury nejen návrh vizuálů printové kampaně pro rok 2011, ale i komplexní zpracování propagačních nástrojů, které napomohou budování povědomí korporátní značky Eaton," upřesňuje Lucie Kuhnová, PR & Marketing Specialist z Eaton Elektrotechnika. „Produktovou komunikaci bude nadále zajišťovat Orbis Pictures Agency," dodává Lucie Kuhnová. Plánovaná kampaň využije tradičního mixu - inzerce v tisku, POS, letáků a katalogů.

 

Eaton Elektrotechnika vstoupila na český trh v roce 1993, v září 2009 změnila společnost Eaton, v souvislosti s integrací do skupiny Eaton, název na Eaton Elektrotechnika s.r.o.

 

„Vážíme si spolupráce s Eaton Elektrotechnika a jsme velmi rádi, že námi připravené návrhy, spolu s vhledem do značky, klient vyhodnotil jako vítězné," řekl Jan Rauschert, Managing Director agentury COMTECH. „Momentálně dopracováváme navrženou koncepci, kterou v prvním kroku představíme odborné veřejnosti, tedy obchodním partnerům Eaton Elektrotechnika."


O agentuře Comtech

Agentura COMTECH patří mezi nejstarší české reklamní agentury. Díky svým pobočkám v Praze, Zlíně a Bratislavě nabízí své služby v České i Slovenské republice. V rámci Hodnocení agentur dle TOP 300 zadavatelů za rok 2009* dominovala ve všech hodnotících kritériích. Více informací na stránkách http://www.icomtech.cz/.

*(zdroj příloha Strategie 15/2009)

 

 

Kontakt: Lucie Kuhnová, tel.: +420 267 990 464, e-mail: LucieKuhnova@eaton.com                  
Česká republika