eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Eaton představuje novou organizaci prodeje společného týmu pro Českou republiku

Praha, 15. února 2010 - Společnost Eaton Elektrotechnika, přední dodavatel komponentů pro řízení a distribuci energie v České republice, informuje o obchodně-organizačních změnách, které proběhly v souvislosti s integrací společností Eaton a Eaton. S platností od 1. února 2010 dochází ke spojení všech obchodních aktivit a odpovědností na úrovni jednotlivých zemí v regionu EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika) v rámci sektoru Electrical společnosti Eaton.

 

V souvislosti s touto změnou vznikl v České republice jeden společný obchodní tým, který je zodpovědný za celý sortiment výrobků Eaton a Eaton v sektoru Electrical. Obchodní tým vede Country Sales Manager - pan Dušan Pirich, který zároveň i nadále dočasně zastává funkci obchodního ředitele divize OEM společnosti Eaton Elektrotechnika.

 

Prodejní divize Eaton Elektrotechnika a jejich obchodní ředitelé:

Dušan Pirich - divize OEM (průmyslový segment)
Libor Dvořák - divize CO&PB (stavební segment & energetika)
Jiří Motyčka - divize EWS (velkoobchody & elektroinstalatéři)
Filip Procházka - divize IT & Projekty (datová a energetická centra)

 

Dušan Pirich je přímo odpovědný Area Sales Managerovi pro Střední Evropu (zahrnující Českou republiku, Polsko, Slovensko a Maďarsko). Do této funkce byl jmenován pan Vladislav Náhlík, který kromě výše uvedených zemí zodpovídá za exportní teritoria států bývalé Jugoslávie a bývalého Společenství nezávislých států (Kazachstán, Ázerbájdžán, Gruzie...).

Zároveň byl pan Jaroslav Šuda jmenován Sales Vice Presidentem EMEA a zodpovídá za prodej a vedení týmu Sales Area Managerů pro regiony Střední a Východní Evropa, Skandinávie a Střední Východ. Přímým nadřízeným pana Šudy je pan Frank Campbell, President sektoru Electrical společnosti Eaton pro region EMEA.

„Spojení prodejních aktivit v jednotlivých zemích a naše nová zjednodušená organizace prodeje nám umožní lépe reagovat na potřeby a požadavky našich zákazníků a partnerů," vysvětluje Dušan Pirich, County Sales Manager Eaton v České republice. „Můžeme tak našim zákazníkům nabídnout kompletní sortiment výrobků a řešení pro oblast výroby a zálohování elektrické energie, pro oblast řízení kvality a distribuci elektrické energie a pro průmyslové řízení a automatizaci," dodává Pirich.

 

Kontakt: Lucie Kuhnová, tel.: +420 267 990 464, e-mail: LucieKuhnova@eaton.com

Česká republika