eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Úplné začlenění koncernu Eaton do skupiny Eaton Corporation míří do finále. Všechny produkty budou nyní na trhu pod novým označením loga Eaton.

Dosud byly produkty v distribuci označeny původním logem Eaton. Sloučení firem nyní vstupuje do své poslední fáze a označení všech produktů se mění na Eaton.

Celá tisková zpráva ke stažení zde |  - 101 kB 


Praha, 1. srpna 2011 - Eaton Corporation, průmyslový výrobce širokého sortimentu produktů, definitivně spojuje jejich označení pod jednotnou značku Eaton. Od července 2011 dochází k postupnému zavádění přístrojů s novým označením. Společnost Eaton Elektrotechnika (dříve Eaton Elektrotechnika) vyrábí a dodává na český trh přístroje výhradně s logem Eaton.  Název Eaton je od teď používán jen pro označení produktové řady v textové podobě „Eaton Series“ na typovém štítku a na etiketě obalu. 


Jediné co se z pohledu koncového zákazníka dočká změny, je nové logo Eaton vyznačené na produktech a obalech. Rozsah změn označení však nemá žádný vliv na konkrétní název výrobků, objednací číslo zboží, platnost certifikátů, ani se nijak nedotýká technické dokumentace výrobků. Proces by měl být dokončen do konce ledna 2012. 


Náhrada loga Eaton za Eaton se promítá nejen na samotných přístrojích, ale i na jejich balení. Změna označení novým logem reaguje na integraci koncernu Eaton do skupiny Eaton. Již v roce 2008 bylo zahájeno postupné začleňování značky Eaton do skupiny Eaton a v roce 2009 došlo k přejmenování společnosti Eaton Elektrotechnika na Eaton Elektrotechnika. Změna označení produktů je nyní posledním krokem.


Tato změna vyplývá z globální strategie skupiny Eaton Corporation, jejímž cílem je jednotný přístup k trhům a jejich zákazníkům po celém světě,” uvádí Lucie Kuhnová, vedoucí marketingu a propagace společnosti Eaton Elektrotechnika.  „O změně loga na přístrojích budou naši obchodní partneři a zákazníci informováni v průběhu druhé poloviny roku 2011 a v první polovině roku 2012. Připravujeme komunikační kampaň zaměřenou především na naše koncové zákazníky“ dodává Lucie Kuhnová. 

Více informací je k dispozici na internetových stránkách www.eaton-info.eu/cz/brandchange

Celá tisková zpráva ke stažení zde |  - 101 kB


Kontakt:
Lucie Kuhnová, tel.: +420 267 990 464, e-mail: LucieKuhnova@eaton.com 

Česká republika