eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Společnost Eaton byla nominována v anketě ChannelWOrld Awards 2012

Mezinárodní vydavatelství IDG a redakce projektu ChannelWorld vyhlašují pod záštitou výzkumné agentury IDC anketu ChannelWorld Awards 2012, která se v lokální verzi pořádá také v Austrálii, Belgii, Indii, Kanadě, Německu nebo Nizozemí.


 Stejně jako vloni byla naše společnost nominována ve dvou kategoriích:

  • - Výrobce síťových řešení roku
  • - Partnerský program roku - Eaton PowerAdvantage

Anketa ChannelWorld Awards je pokračovatelem historicky nejstarší nezávislé ankety IT Distributor roku, ve které obchodní partneři v České republice a na Slovensku od roku 2006 hodnotí spolupráci s distributory a výrobci ICT a spotřební elektroniky. 

Prostřednictvím webu http://www.eatonelektrotechnika.cz/admin/www.channelworld.cz/awards-2012 mohou od 10. 9. 2012 do 31. 1. 2013 čeští a slovenští prodejci a dodavatelé ICT produktů a řešení, čeští zástupci distributorů i výrobců volit vítěze v těchto kategoriích:
Broadline distributor roku, Distributor s přidanou hodnotou roku, Specializovaný distributor roku a Výrobce roku v devíti podkategoriích.


Přehled všech nominovaných v jednotlivých kategoriích najdete na záložce nominace. Při samotném hlasování můžete v každé kategorii nominovat také svého vlastního zástupce.

Více o historii ankety zjistíte na rozcestníku ChannelWorld Awards, který obsahuje informace o předešlých ročnících a jejich vítězích.


Dejte nám hlas i Vy přímo zde.

Česká republika