eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Nová on-line UPS Eaton 9PX s údržbovým bypassem a třífázovým napájením dosahuje účinnosti až 98 %

UPS Eaton 9PX s dvojitou konverzí je určená zejména pro SME podniky, datacentra a střediska IT. Vysoká účinnost zajistí až 40% úsporu energie a 28% nárůst výkonu oproti konkurenčním produktům.

Celá tisková zpráva ke stažení zde |  - 343 KB 

Praha, 10. říjen 2013 – Eaton Elektrotechnika s.r.o., přední výrobce a distributor elektrotechnického zařízení, uvádí na trh nové modely záložních energetických zdrojů řady UPS Eaton 9PX, nově s třífázovým napájením. Jsou dostupné s výkony 6, 8 a 11 kVA. V energeticky úsporném režimu vykazují účinnost 98 %, v režimu dvojité konverze 95 % a disponují vysokým účiníkem o hodnotě 0,9. Jednotky jsou opatřeny řídicím systémem pro regulaci provozu UPS a bypassem usnadňujícím výměnu UPS bez nutnosti vypínání klíčových systémů.


 Třífázová on-line UPS pro SME podniky, datacentra i IT střediska

Nově uvedená UPS zařízení řady Eaton 9PX s třífázovým vstupem a jednofázovým výstupem jsou vhodná zejména pro malé a střední podniky, datová centra, IT střediska či uzly komunikační infrastruktury. Zařízení jsou nabízena ve výkonnostních variantách 6, 8 a 11 kVA a doplňují tak stávající jednofázová zařízení řady 9PX, které jsou k dispozici s výkony od 5 do 11 kVA. Vysoká účinnost vede k úspoře energií a vyššímu výkonu Vysoká energetická účinnost je klíčovým rysem řady UPS 9PX. Při provozu v režimu on-line s dvojitou konverzí dosahují až 95% účinnosti, v režimu vysoké energetické účinnosti až 98 %. To vede k úspoře až 40% elektrické energie oproti konkurenčním produktům. Vysoký výstupní účiník o hodnotě 0,9 pak umožňuje transformovat až o 28 % více užitečné energie oproti produktům s podobnými parametry.


Údržbový bypass pro snadnou výměnu UPS

Nové UPS řady Eaton 9PX jsou vybaveny údržbovým bypassem sloužícím pro okamžité přímé propojení UPS vstupu s výstupem, v případě jakéhokoliv problému (přetížení, přehřátí…), nebo pro výměnu jednoho UPS zařízení za druhé bez, nutnosti vypínání klíčových systémů.


Přehledný LCD displej a řídicí systém pro regulaci provozu UPS

Rozměrný LCD displej, kterým jsou UPS 9PX opatřeny, přehledně poskytuje všechny podstatné provozní informace o stavu UPS a nabízí snadný přístup k rozsáhlým analytickým údajům a možnostem konfigurace a správy zařízení. Všechny jednotky rovněž disponují integrovaným řídicím systémem, který v režimu dvojité konverze nepřetržitě monitoruje průběh napájení a reguluje provoz UPS pro optimální využití kapacity.


Prostorově úsporná konstrukce

Všechny UPS řady 9PX jsou, s montážní výškou 6U v datovém rozvaděči, prostorově úsporné a snadno skladovatelné. Modely této řady je možné provozovat v samostatně stojícím provedení vertikálně (tower), nebo horizontálně ve stojanu (rack).


Software pro vzdálenou správu

Možnost vzdáleného monitorování a ovládání řady UPS 9PX zajišťuje software Intelligent Power Manager (IPM), který je standardně dodáván ke všem modelům této řady a je plně kompatibilní se všemi hlavními operačními systémy a populárními virtuálními platformami, včetně VMware vCenter, Microsoft Systems Center, Citrix XENCenter a Red Hat KVM.


Pro další informace jsme k dispozici na níže uvedených kontaktech, nebo navštivte webové stránky www.Eaton.cz nebo www.eaton.eu/9PX.


Celá tisková zpráva ke stažení zde |  - 343 KB

Česká republika