eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Přípojnicové systémy Power Xpert® do 6300A

LUX (Lux lighting) – systém pro osvětlení

 Přípojnicový systém  je určen pro rozvody elektrické energie určené pro osvětlení. Je k dispozici v provedeních pro 25, 40 a 63A. Používá se především  pro stropní instalaci, kde současně slouží i pro zavěšení svítidel. Systém je vhodný pro použití v prodejnách, obchodních centrech, kancelářích, hotelech a průmyslových objektech. Hliníkové zapouzdřené přípojnice jsou k dispozici ve čtyř- nebo šesti-vodičovém uspořádání s umístěním odboček po jednom metru na přímém dílu délky 3 m. Přípojnice Lux lighting se vyznačují snadnou instalací bez nutnosti šroubového propojení jednotlivých dílů. Při změně výšky nebo směru lze s výhodami využít flexibilních dílů. K dispozici je také velké množství odbočných skříněk vybavených pojistkou, s možností změny připojené fáze na místě instalace. Odbočné skříňky mohou být z výroby vybaveny připojovacím kabelem.


LP (Low power) - systém pro malé výkony 

 Přípojnicový systém  pro malé výkony a je dodáván pro hodnoty proudu 40, 63, 80, 100 a 125 A.
Systém je vhodný pro nástěnnou horizontální montáž, pro zavěšení pod stropem, nebo je možné jej uložit v podlahových kanálech. Přípojnice jsou dodávány v délkách 1, 2 a 3 m se třemi odbočnými místy na jednom metru. K dispozici jsou tvarové díly (kolena, odbočné díly) k sestavení zákaznické konfigurace. Pětivodičová konfigurace přípojnic obsahuje fázové vodiče a samostatný N a PE vodič. Připojení na přípojnici  je možné realizovat řadou napájecích a obočných skříněk, které mohou být vybaveny spínacím, nebo jisticím prvkem. Tento systém je pro svou rozmanitost vhodný především pro kanceláře, banky, malé dílny, počítačová centra a lehké průmyslové aplikace.


MP (Medium power) - systém pro střední výkony 

 Přípojnicový systém MP pro střední výkony je k dispozici pro proudy 125, 160, 250, 400, 630 a 800 A. Je vhodný především pro svislé stoupací vedení ve výškových budovách nebo pro napájení tras přípojnic řady Low power. Přímé díly jsou standardně dodávány ve 3,2 a 1 metrových délkách se třemi odbočnými místy na jednom metru. 


Nově dodáváme přípojnicový systém MP i v hliníkové verzi od 160A do 630A. Snadná  montáž je zajištěna jednošroubovým svorníkovým blokem

Přípojnicový systém MP je dodáván v pětivodičovém uspořádání se třemi fázovými vodiči a samostatnými N a PE vodiči. Díky široké nabídce tvarových dílů (kolena, odbočné díly), lze uspokojit téměř jakékoli požadavky na prostorovou konfiguraci systému. Dále je k dispozici široká nabídka odbočných skříní vybavených jisticími a spínacími prvky. Řada přípojnic MP je vhodná zejména pro aplikace v hotelech, obchodních centrech, nemocnicích, kancelářských komplexech a v průmyslových instalacích.


XP (High power) - systém s nízkou impedancí pro vysoké výkony 

Přípojnicový systém XP v sendvičovém uspořádání je dodáván pro proudy od 500 A do 6300 A a vyznačuje se především velmi nízkou impedancí.


Nově dodáváme systém XP v provedení hliník nebo měď ve standardním krytím IP 55.
Snadná montáž je zajištěna svorníkový blokem, který je vybaven trhacím šroubem pro rychlé a bezpečné spojení jednotlivých dílů. Díky široké nabídce tvarových dílů (kolena, odbočné díly), lze uspokojit téměř jakékoli požadavky na prostorovou konfiguraci systému. Dále je k dispozici široká nabídka odbočných skříní vybavených jisticími a spínacími prvky. Systém XP je vhodný zejména tam kde je kladen důraz na flexibilitu napájení. Tento systém je vhodný například pro připojení transformátoru k hlavnímu rozváděči, nebo pro přenos velkých výkonů v rozsáhlých administrativních a průmyslových komplexech.

Prezentace software pro navrhování přípojnicového systému


Prezentace ke stažení zde (45MB)


Kontaktní osoba: 

Roman Rybín

RomanRybin@eaton.com

+420 724 985 463    

Česká republika