eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Sběrnicový systém NIKOBUS
 Sběrnicový systém pro automatizaci budov umožňuje individuální nebo skupinové spínání či stmívání osvětlení, ovládání, rolet, žaluzií, příjezdové brány, regulaci vytápění apod. Přenos dat mezi senzory a aktory je zajištěn sběrnicovým vedením s bezpečným malým napětím 9 VDC. Každému sběrnicovému tlačítku se jednoduchým programováním přiřadí požadovaná funkce v systému.

Do systému lze připojit i vnější snímače, jako jsou například detektory pohybu, dveřní a okenní spínače, soumrakové spínače, spínací hodiny, snímače teploty či rychlosti větru, detektory rozbití skla, ústředny EZS, EPS a další. Dálkové ovládání spotřebičů přes "mobil" je možné při použití GSM-SMS komunikátoru, připojeného k jednotce PC-Logic. Simulaci přítomnosti osob, časové spínací funkce a programování přes PC zajišťuje PC-Link.

Pohodlné ovládání AUDIO techniky přes společnou sběrnici Nikobus v jednotlivých místnostech lze zajistit použitím audio distribučního systému Allegretto, který nabízí zónové ozvučení domu. Ovládání všech těchto funkcí může být dálkovými ručními ovladači RF nebo IR, např. Pronto.


Moderní eletroinstalace xComfort:
Vaše řešení pro novostavby a rekonstrukce

Systém moderní elektrické instalace xComfort zajišťuje pohodlí a bezpečí Vašeho domova. Dopřejte si pohodlné spínání či stmívání osvětlení, komfortní řízení vytápění, ovládání žaluzií, rolet nebo garážových vrat a ostatních spotřebičů dálkovým ovládačem nebo bezdrátovými nástěnnými tlačítky. Jistě oceníte i možnost centrálního vypnutí osvětlení a vybraných elektrospotřebičů např. při odchodu z domu či ložnice nebo funkci simulace přítomnosti v domě, pokud jste právě na dovolené. Velmi příjemné je využití světelných scén, kdy se naprogramují různé kombinace intenzity osvětlení jednotlivých svítidel v místnosti – např. pro sledování televize, čtení knihy, posezení s přáteli.
Před příjezdem domů můžete komunikovat s Vašim domem pomocí mobilního telefonu a na dálku si tak zajistit příjemnou pohodu – aktivovat vytápění na komfortní teplotu, případně zapnout saunu.

Dopřejte si i Vy ve Vašem domě či bytě:
- KOMFORT A POHODLÍ
- BEZPEČÍ A JISTOTU
- SNADNÉ OVLÁDÁNÍ
- CENTRÁLNÍ KONTROLU a ještě mnoho dalších funkcí.

Více naleznete na www.xcomfort.cz
Česká republika