eatonelektrotechnika.cz

Akční nabídky

Zákaznické centrum Eaton

Eaton Technická podpora

INFOLINKA

Telefon: 267 990 400
E-mail:ElektrotechnikaCZ@eaton.com

TECHNICKÁ A PRODUKTOVÁ PODPORA

Telefon: 267 990 440
E-mail: podporaCZ@Eaton.com

SERVISNÍ PODPORA ZÁLOŽNÍCH ZDROJŮ

Telefon:234  769 500
E-mail:servisCZ@Eaton.com 
 

Radiofrekvenční systém xComfort
RF systém lze využít pro modernizaci stávajících elektroinstalací, ale i v rekonstrukcích a novostavbách s minimálním požadavkem kladení kabelů. Zajišťuje zvýšení komfortu, bezpečnost bydlení a úsporu nákladů na vytápění, resp. klimatizaci. Tento „bezdrátový“ systém nové technologie používá pro přenos povelů pouze rádiový signál. Spínací prvky – aktory mohou být umístěny přímo ve spotřebičích - svítidlech, roletách, nebo v instalačních krabicích. Senzory – nástěnná tlačítka, bezdrátové termostaty, teplotní senzory, detektory pohybu PIR apod. mohou být lepením umístěny kdekoliv, příp. mohou být i přenosné (dálkové ovládače).

Room Manager – malá zobrazovací jednotka s grafickým displejem se používá pro zónové bezdrátové řízení vytápění až 3 místností (teploty: komfortní, noční, protimrazová a standby), příp. pro časové spínání spotřebičů a další funkce.

Pro zónové ekvitermní řízení vytápění, přípravu TUV, časové, logické a jiné komfortní funkce využívá systém řídící a vizualizační jednotku s displejem – tzv. Home Manager RF, který navíc zajišťuje v připojení k GSM-SMS komunikátoru dálkové ovládání a montážním firmám správu systému přes „mobil“. Při požadavku vizualizace hodnot a stavů na monitoru, případně ovládání RF komponent z PC nebo Touch screanu, je systém vybaven komunikačním RF interfacem. Ten může zajistit i vzájemnou komunikaci (protokol RS-232) a integraci RF systému do jiných „nadřazených“ systémů v budově.

Moderní eletroinstalace xComfort:
Vaše řešení pro novostavby a rekonstrukce

Systém moderní elektrické instalace xComfort zajišťuje pohodlí a bezpečí Vašeho domova. Dopřejte si pohodlné spínání či stmívání osvětlení, komfortní řízení vytápění, ovládání žaluzií, rolet nebo garážových vrat a ostatních spotřebičů dálkovým ovládačem nebo bezdrátovými nástěnnými tlačítky. Jistě oceníte i možnost centrálního vypnutí osvětlení a vybraných elektrospotřebičů např. při odchodu z domu či ložnice nebo funkci simulace přítomnosti v domě, pokud jste právě na dovolené. Velmi příjemné je využití světelných scén, kdy se naprogramují různé kombinace intenzity osvětlení jednotlivých svítidel v místnosti – např. pro sledování televize, čtení knihy, posezení s přáteli.
Před příjezdem domů můžete komunikovat s Vašim domem pomocí mobilního telefonu a na dálku si tak zajistit příjemnou pohodu – aktivovat vytápění na komfortní teplotu, případně zapnout saunu.

Dopřejte si i Vy ve Vašem domě či bytě:
- KOMFORT A POHODLÍ
- BEZPEČÍ A JISTOTU
- SNADNÉ OVLÁDÁNÍ
- CENTRÁLNÍ KONTROLU a ještě mnoho dalších funkcí.

Více naleznete na www.xcomfort.cz
Česká republika